Bio


Natálie Stejskalová je profesionální tanečnice, herečka, modelka, choreografka a lektorka tance. Věnuje se také zpěvu.

Natálie byla již od útlého věku všestranně nadaná. Navštěvovala lekce baletu, moderních a charakterních tanců v dětském baletním studiu při katedře tance HAMU. Zpívala v Kühnově dětském sboru, v jednom z nejvýznamnějších sborů v ČR i ve světě, a také se věnovala malování a hře na hudební nástroje. Je absolventkou taneční konzervatoře Taneční Centrum Praha, kde byla vybrána mezi nejlepší studenty do školního souboru Balet Praha Junior, se kterým cestovala, tančila po Evropě a také pravidelně vystupovala ve Stavovském divadle a na Nové scéně ND. Externě působila i v souboru Baletu Jihočeského divadla pod vedením maďarského choreografa Atilly Egerháziho. Po absolutoriu na konzervatoři byla přijata na Hudební Akademii Múzických Umění, obor Pedagogika tance, odkud si odnesla titul Magistra Umění.

V roce 2010 navázala spolupráci s choreografem a uměleckým režisérem Yemim A.D. a stala se tanečnicí a choreografkou v jeho taneční skupině JAD Dance Company, kde se více začala věnovat také street dance.

Natálie byla jako tanečnice na Evropském a Australském turné Beautiful Dark Twisted Fantasy s americkým raperem a hip-hop superstar Kanye Westem. Za nedlouho po navrátu dostala nabídku na Česko-Slovenské turné se zlatým slavíkem Karlem Gottem. Vystupovala také na mega koncertu legendární kapely Pražský výběr v O2 aréně.

Od roku 2016 se stala jednou z hlavních tanečnic oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde tančila s velkým počtem zpěváků, herců a umělců během šesti sérií. Mohli jste ji také spatřit v živých přenosech pro TV na předávání cen Anděl, Czech Social Awards, na festivalu Zlatá Praha, v pořadu Medúza, Kuře-Pomozte dětem, YJS-Instinkty Jaromíra Soukupa nebo v seriálu Carnival Row na Prime video. Moderovala také videa a tutorialy o nových produktech kosmetiky Avon.

Momentálně ji můžete vidět v seriálu Slunečná na TV Prima, kde hraje roli Lenky.

Dále velké taneční show pro T-Mobile, New Years Eve v Hiltonu, Top Secret, TV Nova, Alpine Pro - Olympijská kolekce 2018, Arena (Chorvatsko), Grand Hyatt (Hong Kong, Macau), Adidas - Evropská konference (Berlín a Budapešť), Schwarzkopf Hair Awards, Moët Chandon - Elle party, Avon, Heineken…

Má na kontě také úspěchy v modelingu. V roce 2016 vyhrála světovou soutěž krásy a talentu Miss Supertalent of the World v Jižní Korei, v Seoulu, kam byla vyslaná jako reprezentantka České republiky, když získala titul Supermiss Talent. Mezi další tituly patří Miss Athleisure Look, Miss Dancing Queen a Top Model of the Year. Dále předváděla mimo jiné na Mercedes Benz Prague Fashion Weeku.

Natálie byla tváří kampaně ColorCult pro Matrix-Loréal.

Fashion show pro návrháře, focení pro značky a spolupráce s fotografy jako jsou například Osmany Laffita, Baťa, Czech Fashion Week, Poner, Maybelline, Jakub Ludvík, Dior, Basel Fashion Week, Filip Matušinský, Petr Weigl, Jaroslav Šimandl, Guess, Petra Brzková, Rossano Maniscalchi, Escada, Vanda Janda, Girls without clothes, Adidas, Arthur Koff,

Nike, G-Star, KRMotors Hyosung, Ivana Kaňovská, Aureole-Fusion restaurace a Lounge, Represent clothes, Bogner, Alice Abraham, Atelier Moravec, Fashion Island, Werso, Giani Galal, Debbie Brown, Gabriella Giotto, salon Delta, Luděk Hanák, Sandra Marková atd…

Pravidelné přehlídky hlavně v Německu a Rakousku.

Byla choreografkou opening show několika soutěží krásy jako např. Miss České republiky, Queen Beauty Universe, Miss Léta, Miss Face, Pretty Woman a mnoha módních přehlídek.

Jako herečka působí v divadle Činoherní klub, ve hře Léda a v divadle Viola, kde hraje a zpívá v představení Betlém roli Panny Marie od J. A. Pitínského. Dále jste ji mohli vídat v reklamách, např. pro Peugeot, Škoda, TV Nova-jingly, Dermacol, G-Tech, Cerva, Veselá kráva, PPL, Albert, Oral-B, Radegast…

Natálie natáčela videoklipy s umělci jako je Indy a Wich, Horkýže Slíže, Jan Nedvěd (JenMusic), Laura Escudé - hlasová inženýrka Kanye Westa a Jay-Z, Mirai, Portless (Support Lesbians), Googosh-megastar v arabském světě, Charlie Straight (Lake Malawi), raper Turbo T. Double, David Bísek, Kate Mátl.